ANALİZ

Pin Kodu analizi 1,5 saatlik bir seansta yapılıyor. Sadece doğum tarihini aldıktan sonra standart bir seansın içeriği şu şekilde oluyor:

Öncelikle senin kişilik analizinle başlıyorum:

–           Dışarıdan nasıl algılandığın, kendini nasıl algıladığın, güçlü ve zayıf yönlerin, mesleki becerilerin, potansiyelin, hayat amacın üzerinde konuşuyoruz.

Ardından zaman analizini yapıyorum.

–           Yaşamın hangi dönemlerinde ne gibi gelişmeler ve konularla karşılaşabileceğinin yanı sıra, hangi dönemlerin değişimler, yeni işler, projeler veya ilişkilere açık olduğu ile ilgili potansiyeller üzerinde duruyorum.

Son olarak da istediğin kişilerin doğum tarihlerini alıp onlarla olan ilişkinin analizini yapıyorum.

–           Eşin, sevgilin, çocuğun veya arkadaşlarınla arandaki ilişkileri inceleyip bu ilişkilerin nasıl daha rahat yürütüleceğine dair bilgiler ve ipuçları veriyorum.

Analiz sohbet havasında geçiyor. Herkesin soruları, ihtiyaçları birbirinden farklı oldugundan, kimi danışan kendisini anlamaya odaklanırken, kimi danışanlar ilişkisini çözümlemeye çalışıyor. Kimisi de kendisinden çok çocuğunu anlamaya çalışıyor.

Seansları tercihen yüz yüze yapıyorum ancak kesinlikle bir araya gelemiyorsak görüntülü konuşma ile de seans yapabiliyorum.